Звіролітери

Рейтинг
(0 оцінок)

Для початку хочеться відмітити, що "Звіролітери" багатофункціональні, як швейцарський ніж - за допомогою різнокольорових карток з буквами і звірами можна не тільки навчити читати дошкільнят, а й неабияк спантеличити вже цілком дорослого школяра. Це можливо завдяки тому, що, крім базових правил ігор, в «Звіролітери» можна грати ще цілими п'ятьма способами, кожен з яких спрямований на розвиток різних здібностей у дитини.

У грі ви виявите два типи карт: картки з буквами і картки зі звірами (як завбачливо інформують нас правила, "звір" - поняття умовне, тому що є тут і картки з рослинами, птахами та іншими чарівними мешканцями тваринного світу), причому картки з портретами звірів трохи більші, ніж картки з буквами.

Кожна буква прикрашена своїм унікальним патерном, а кожна карта має в правому нижньому кутку кольоровий відбиток чиєїсь лапи - з цієї розпізнавальні ознаки ви зможете відбирати колоди для ігор різної складності і за різними правилами.

Базові правила гри розраховані на малюків, які з буквами ще на "Ви", а зі словами і зовсім не знайомі. Отже, відберіть всі карти букв і звірів з відповідним відбитком стопи на них (правильно зорієнтуватися в кольорових звірячих стежках вам допоможуть правила). Розкладіть карти букв на столі сорочкою вгору у вигляді квадрата 3 на 3 карти (якщо ви виберете більш складний рівень гри, то букв буде більше) і покладіть одну з карт тварин так, щоб її бачили всі.

Вартість прокату: 125 грн. - перший тиждень, 50 грн. - другий тиждень.
Лише зареєстровані користувачі мають змогу дивитися та залишати коментарі.