Наша команда

Даша, Педагог-вихователь
Наш чудовий педагог-вихователь На заняттях з нею ніколи не буває сумно. Ваші діти не будуть поспішати додому, оскільки Даша завжди має цілий арсенал чудових ідей, рухливих занять, розвиваючих ігор та творчих майстре-класів. Дипломований спеціаліст Донбаського державного педагогічного університету. Володіє методиками розвитку дітей, має індивідуальний підхід до кожної дитини.
Діти- це безперервний потік позитивної енергії. Коли ти чесний перед дитиною у своїх думках та намірах, вона завжди віддячує тобі своєю увагою, добротою та теплою усмішкою. Іноді мені здається, що не лише я виховую дітей, але і вони мене. І це так чудово мати професію, яка так надихає, професію, яка пов’язана з найголовнішим, що у нас є.
Марина, Арт студія
Закінчила дитячу художню школу №3. Учасник всеукраїнської виставки-конкурсу "Ласкаво просимо до України, діти!" 2002, 2003 р.р.
Малюючи, діти осягають і красу світу, і його закони, проходять ази геометрії і розвивають просторове мислення. Малювання привчає до зібраності, посидючості, працьовитості. Зображуючи навколишній світ, дитина завжди передає своє ставлення до нього, ті почуття, які володіють нею зараз. Це цінне саме по собі, а, крім того, дозволяє батькам проникнути у внутрішній світ дитини і якщо потрібно, допомогти своєму малюку.
Світлана, викладач загальнорозвиваючих занять, підготовка до школи, психолог
Дипломований спеціаліст Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Сертифікат Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я" про проходження курсу "Підготовка дітей до школи"
На заняттях з раннього розвитку, я пропоную відчути радість пізнання і творчості. Навчальний процес проходить за допомогою розвиваючих і рухливих ігор та виконання творчих завдань. В результаті: прискорюється інтелектуальний розвиток; удосконалюється чуттєве і раціональне пізнання навколишнього світу, своїх можливостей в ньому; покращується діяльність органів чуття, нервової системи, мозку; покращуються взаємини батьків і дітей.
Девіз: Краще розвивати у вашої дитини те, що подобається і виходить у неї найкраще, ніж намагатися навчити тому, що хочуть від неї інші.
Наталья, Інструктор з карате, бейбі-спорт, йога
Досвідчений інструктор з йоги, фітнесу, дитячий тренер карате (4 кю Араши до), спеціаліст з корекційної реабілітації та фізичного розвитку. Чудова мати трьох діток, спілкування з нею надихає на позитивне сприйняття світу. Її зайняття - джерело гармонії та енергії.
Слідуючи останнім тенденціям розвитку, батьки все більше прагнуть розпочати якомога раніше підготовку своєї дитини до навчання в школі. Ми повинні не забувати про те, що маленькі дітки пізнають науку і навколишній світ через рухову активність. Статистика свідчить, що діти, які активно займаються будь-якою спортивною діяльністю, будь то танці, ритміка, йога або просто зарядка, розвиваються набагато швидше й в інтелектуальному плані. І якщо ви своєму малюкові прищепите з ранніх років любов до спорту, він виросте і обов'язково скаже вам за це "Дякую"
Лише зареєстровані користувачі мають змогу дивитися та залишати коментарі.