Фітнес

Любі жінки та дівчата, весна вже не за горами! Вже скоро пригріє сонечко і ми познімаємо свій верхній одяг і будемо радіти першим промінчикам сонця. Але для того, щоб радіти першим весняним дням нам треба привести до ладу наші чудові жіночі форми, а комусь і просто вдосконалити їх. Адже, як кажуть: «Красі немає меж»! Отже, ми чекаємо на вас, щовечора по буднях, в нашій спортивній залі Дитячого центру раннього розвитку "BabySmart".

До вашої уваги наш чудовий тренер Люба. Випускниця "Національного університету фізичного виховання та спорту України" за фахом фізична реабілітація, викладач фізичної культури. Більше 10 років тренувального стажу у студіях фітнесу та спортивних клубах, інструктор дитячих та дорослих групових занять, масажист та реабілітолог. Володарка багатьох дипломів та сертифікатів (диплом "Акваріум-2008", сертифікат "Планета фітнес-2006", диплом "Акваріум – 2005").

Чекаємо вас на заняттях з Fitness Mix intensive, стретчинг і пілатес.
Fitness Mix intensive – програма тренування створена для тих, хто стежить за своєю фізичною формою і прагне до гармонійного розвитку, інтенсивного схуднення, швидкої корекції фігури та активації внутрішніх резервів організму, підвищення рівня витривалості, координацію рухів, гарний рельєф, заряд енергією!
Це унікальний напрямок, який увібрав в себе все найкраще зі світу фітнесу, включає в себе види аеробіки, шейпінгу, функціонального тренінгу.
Тренування проходять на найвищому емоційному рівні, з урахуванням індивідуальних вимог кожного, що дозволяє в гарному настрої отримувати інтенсивні фізичні навантаження. Кожне тренування захоплює максимально можливу кількість систем і функцій організму. Проблемні ділянки тіла перетворюються в привабливі! Часта зміна технік дозволяє без емоційного стомлення опрацювати найглибші м'язи і отримати максимальний ефект від тренування.

Типове заняття складається з декількох блоків:
  • Розминка розігріє ваші м'язи і підготує їх до подальшої роботи
  • Основна частина включає в себе аеробне тренування і силовий блок для надання бажаної форми тіла (елементи аеробіки, шейпінгу, функціонального тренінгу)
  • На завершення стретчинг і розслаблення м'язів

Крім того, на тренуваннях Fitness Mix intensive застосовується спортивний інвентар.
Акція від BabySmart! Приводь на тренування з собою друга та отримуй знижку 10% на наступний місячний абонемент з фітнесу.
Лише зареєстровані користувачі мають змогу дивитися та залишати коментарі.